Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Rzepnica – Oferty sprzedaży i najmu domów na Kaszubach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł222,20 m² 5 850,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny, gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny w Rzepnicy przy ul. Styp-Rekowskiego. Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Letnia

Mściszewice(Rzepnica + 24 km)

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Pragniemy zaoferować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący w jednym z najpiękniejszych zakątków pojezierza kartuskiego w Mściszewicach, wiosce otoczonej pięknymi grzybnymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Strażaków

Lipusz(Rzepnica + 19 km)

590 000 zł109,20 m² 5 402,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zamieszkaj w sercu Kaszub! Oferujemy całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Borek Kamienny

Borek Kamienny(Rzepnica + 21 km)

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Amalka

Amalka(Rzepnica + 22 km)

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 564 m²

! oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Oferujemy Państwu wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 240 m2 wraz z budynkiem gospodarczym (120 m2) znajdującym się na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łubiana

Łubiana(Rzepnica + 25 km)

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz dużego domu w pobliżu Kościerzyny? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mutkowo

Mutkowo(Rzepnica + 20 km)

880 000 zł123 m² 7 154,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim wśród lasów i jezior otuliny parku wdzydzkiego w Mutkowie. Dom o powierzchni 123 m2 postawiony na działce o powierzchni 980m. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Barkocin

Barkocin(Rzepnica + 21 km)

410 000 zł52,95 m² 7 743,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:414 m²

Polecam do sprzedaży domek o pow. 52,95m2 w zabudowie bliźniaczej w pełni wyposażony i przystosowany do pobytów całorocznych, położony w samym sercu osady domków na Kaszubach.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Łubiana

Łubiana(Rzepnica + 25 km)

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:982 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom rekreacyjny położony w lesie, 400 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Nakla(Rzepnica + 12 km)

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 656 m²

Dom jednorodzinny z halą produkcyjno-usługową - Nakla, gm. Parchowo, pow. bytowski (woj. pomorskie) Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - dom o atrakcyjnej architekturze wraz z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Leśna

Łubiana(Rzepnica + 25 km)

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kameralny domek rekreacyjny położony w otoczeniu zieleni, lasu,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij